Zkušenosti

Kliknutím na slovo "ověřeno" pod fotografií si můžete přečíst původní ověřený názor.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka

"Přeji hezdý den, všem utlačovaným ve vlastní ložnici."

Jistě nejsem sama komu manžel chrápe. On se hezky vyspinká dorůžova a já se v noci budila, mlaskala atd, nic nepomáhalo. K doktorovi nešel ani zanic, jednou už měl od lékaře doporučení na vyšetření (což jsem zařídila já), ale stejně nikam nešel. Jemu to prý !!! nevadí a já si prý !!! :( jen vymýšlím. Tak to byl teda vrchol, já už spala skoro i v práci, však to znáte, unavená, ráno do práce, z práce, děti atd a když se konečně chcete vyspat, tak vám vážený drahý manžílek řekne, že to není pravda, že on spinká jako neviňátko :). Už mě to tak unavovalo, že jsem dala na radu kolegyně a koupila mu kapky Asonor.Nejřív bojoval se svou hrdostí, proč to brát, "vždyť přece nechrápe" ale po mém radikálním „budeš a basta" je užívat začal.Závěr jako v pohádce, na konci byl zvonec a pohádky o chrápání konec..

Od té doby se konečně v klidu vyspím..

- Helena Málková, Kocourovy Lhotky


"Usínání.."

Také já měla tyto problémy. Měla jsem slabé spaní, špatně usínala. Manžel sotva lehl, řezal jako o závod. Byly to čím dál silnější zvuky. Nepomáhaly mi už ani špunty do uší a odchod do jiného pokoje. Zamlaskala-li jsem, zavrčel, že ho pořád budím a chrápal ihned dál. Taky jsem byla podrážděná, nevyspaná a prostě hotová z toho, že jsem unavená. Koupila jsem Asonor, jsou to kapky a je to neuvěřitelné, ale nechrápe. Konečně!! Konečně se vyspím -každičkou noc a trvá to už měsíc, normálně je to nejhezčí dárek, aký jsem kdy dostala. Ty kapky jsou jednoduše skvělé!

- Mirka Koubová, Praha


"Představte si,opravdu zabírají, v ložnici se dá konečně spát!"

Asonor-tak tohle je suverénně nejlepší prostředek k ukončení chrápání, co jsem kdy použil(teda manžel):o)Už dlouho jsem se tak nenasmála,,, s mým manželem mám stejný problém,nejradši bych ho byla v noci udusila, když začal chrápat ,zírala jsem do tmy a poslouchala to jeho kácení lesa „chrrrrrr": ( v lékárně mi bylo řečeno, že na to bohužel jsou jen špunty do uší+ prášky na spaní pro mne,nebo manželova operace) prý neexistuje nic jiného, žádná záchrana pro nás nespavce zoufalce:( A tak jsem se navzdávala a hledala a .. našla na internetě Asonor kapky proti chrápání. Rozhodla jsem se nekoupit si novou kabelku (a to bylo pokušení) a řekla si,že bych se radši pořádně vyspala, než se parádila a ty kapky objednala. Představte si,opravdu zabírají, v ložnici se dá konečně spáát!!! :)
Zdar v boji proti dřevorubcům v ložnici :)

- Zdena Tušinovská , Sušice


"Představte si, ty kapičky zabraly!"

Můj manžel nechrápal nikdy, začalo to tak 2-3 roky zpátky co začal a byl to tedy očistec, usínal jako snad každý chlap na lusknutí prstů a mě tak začínal noční koncert. Teď se směji, ale jako mnohé z Vás nejdříve jsem mlaskala, pak kopala, bouchala a vřeštěla, nakonec se zbalila a šla spát do vedlejší místnosti, byl to opravdu děs, pak po této noční předehře sem byla tak psychicky vybičovaná, že jsem měla problém usnout tak negativními nemocemi.. Až jsem zhruba před 2 měsíci našla na netě našla kapky na chrápání Asonor.A koupila ho s vírou,že se konečně jednou vyspím. Představte si, ty kapičky zabraly!!!Konečně usínám s božským klidem a manžílek vedle mne mi nevadí :)

- Jana Nováková, Praha


"Vřele doporučuji všem nevyspaným .."

Vřele doporučuji Asonor. Zde je můj příběh.. Je to strašné, ale u nás doma jsem chrápala já sama.. Byla jsem z toho popravdě mimo, když mi ráno děti tvrdily a smály se mi - „mami, ty si zase řezala dříví, nebo co??" To mě teda dokázalo pořádně vytočit. Ale zřejmě to byla pravda. Přitom, ale chrápal i manžel. Měli jsme stejné problémy a přitom jsme si myslela,jak jsem právě já na tom špatně..
Je to fakt děs, protože můj manžel se skoro každou noc stěhoval do obývacího pokoje s tím, že chrápu, jelkož bylo skoro vždycky pravidlem, že jsem usnula první, tudíž první začala chrápat. Ovšem běda, když to bylo naopak. Byla jsem vzteky bez sebe, protože v obýváku na sedačce se spí dost nepohodlně.

Minule jsem v tramvaji slyšela rozhovor o nějakých kapkách na chrápání. Ta paní se dušovala, že jsou super. Tak jsem si ten název hned uložila do mobilu a koupila. Je to opravdu velice zajimavé,ale ty kapky jsou geniální-jmenují se Asonor..

 

Vřele doporučuji všem nevyspaným ..

26.4.2008 Hanka Zimová
Kolín

 

- Hanka , Zimov 8, Kolín


Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka