Zkušenosti

Kliknutím na slovo "ověřeno" pod fotografií si můžete přečíst původní ověřený názor.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka

"Vážení distributoři o Asonoru mohu mluvit jenom kladně."

O Asonoru mohu mluvit jenom kladně. Doposud mi ani jeden přípravek neztlumil chrápání tak, jako Asonor. Nepoužíval jsem jej jenom proti chrápání, ale také jako běžné kapky před spaním proti ucpání nosu, např. při jarní alergické rýmě. Jeho účinek je tedy víceúčelový, několika způsoby mi dopomohl k dobrému spánku. Samozřejmě mé chrápání už neruší ani moji manželku. V každém případě - je to nosový sprej s výtečným fyziologickým účinkem a skutečně utlumuje chrápání. Předepsaná dávka vystačila právě na jeden měsíc.
S pozdravem,

- András Balogh,


"Od těch dob spíme všichni společně."

začalo to asi před třemi lety. Můj manžel začal chrápat, vadilo mi to, ale jaksi jsem pokaždé usnula. Později se nám narodila dcerka, kterou to probouzelo. Zpočátku jsem se pokoušela vydávat jakési zvuky, abych ho probudila, tiše jsem mu říkala, aby se převrátil na druhý bok, sem-tam jsem ho mírně kopla do nohy. Když ani to nepomáhalo, odstěhovala jsem se i s dcerkou do vedlejšího pokoje, ale později se mě dcerka ptala: „Maminko, proč nespíme u tatínka?" Tím to začalo. Doslechla jsem se, že existují nosní kapky ASONOR proti chrápání, a ihned jsem začala konat. Manželova sestra pracuje v Bratislavě, a tak mi tam ty kapky pořídila. Od těch dob spíme všichni společně, v současnosti už i s naší mladší dcerkou.

- Zuzana Janotová, Krivá


"Chrápání zmizelo asi po 4 dnech."

Nikdy jsem nevěřila zboží nabízenému prostřednictvím reklamy a internetu. Ale když je člověk opravdu zoufalý, zkusí všechno. Já nechrápu, ale můj přítel bohužel ano. A hádky, křik ani pláč vůbec nepomáhaly. Chodila jsem do práce nevyspaná, ke spánku jsem se ukládala podrážděná ještě předtím, než usnul on. A začalo to nesnesitelné monotónní kvílení. Obyčejný spánek-nespánek mi ničil život...

Objednala jsem proto kapky Asonor s tím, že těch 900 Sk za pokus stojí. A výsledek? Chrápání zmizelo asi po 4 dnech. Anebo se alespoň zmírnilo, změnilo na jakýsi mírně chraptivý dech, který během spánku vůbec neregistruji. Stačí, že klidně usínám, nebudím se 20x za noc a mám navíc dobrý pocit, když vidím, že jemu se také lépe dýchá. Kapky by se měly používat pravidelně, protože jakmile vynechá 1-2 noci, už začíná pochrupovat. Ale s těmi dřívějšími nočními můrami to stejně nelze srovnávat. Já jen doufám, že nejbližších 50 let se kapky Asonor nepřestanou vyrábět.

S krásným pozdravem, PS: "Dobrou noc"

- Mária, Považská Bystrica


"Děkujeme za tento skvělý produkt."

bohužel, můj manžel i já už celá léta trpíme chrápáním. Zkusili jsme řadu řešení - různé náplasti, kapky, oplatky, či domácí recepty - ovšem žádný z nich se ani u jednoho z nás neosvědčil. A tak většina našich nocí probíhala tak, že jsme se navzájem budili. Vypadá to, že používáním Asonoru byl náš problém vyřešen. Je naprosto fantastické, že za tak krátkou dobu se naše situace natolik zlepšila! Naše noci jsou konečně tiché, klidné, a ráno se oba budíme odpočatí a v dobré náladě.

Děkujeme za tento skvělý produkt.

- Moni a Henri,


"Přípravek mi byl doručen a prozatím funguje! "

Přípravek používám čtvrtý den, a včera se dostavil účinek. Mám velkou radost, že jsem přípravek objevil. I když není nejlevnější, rodinná harmonie mi za to stojí. Děkuji!

Mnoho zkušeností prozatím nemám. Přípravek mi byl doručen a prozatím funguje!

Co tomu předcházelo? Neklidný spánek - jednak můj, jednak mého partnera. Bez ohledu na to, jak dlouho jsem spal, probouzel jsem se nevyspalý. Často jsem se během noci budil. Přeji Vám krásný den.

 

- Zoltán Krasnyánszki,


Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka