Zkušenosti

Kliknutím na slovo "ověřeno" pod fotografií si můžete přečíst původní ověřený názor.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka

"Touto cestou doporučuji Asonor každému."

Nosní kapky Asonor jsme dostali do daru, protože můj partner velmi silně chrápal. Velice často se stávalo, že mě jeho hlasité chrápání probudilo a byla jsem nucena odejít spát do obýváku. Po čase to už bylo velmi únavné a měla jsem obavy i kvůli tomu, že i on měl těžké dýchání, protože přitom vydával strašné zvuky. V minulosti jsem slyšela o nějakých přípravcích, náplastích, které jsme i vyzkoušeli, ale nic nepomáhalo. Žádat však o operační zákrok nepřicházelo v úvahu. Takže jsme se začali smiřovat s faktem, že občas budeme muset spát odděleně, což byl pro nás velmi frustrující pocit.
Mnohem později, konkrétně před dvěma týdny, nás jeden náš známý překvapil nosními kapkami Asonor se slovy, abychom je vyzkoušeli, vždyť stejně nemáme co ztratit. Po prvních dvou-třech užitích se partnerovo chrápání zmírnilo natolik, že mě to už téměř ani neprobudilo. Až ráno jsem si uvědomila, že jsem se dokonce ani nemusela přestěhovat do druhého pokoje. Byli jsme velmi šťastní, že jsme snad našli řešení našeho problému. A zdá se, že je tomu doopravdy tak, protože od té doby se jeho chrápání neobnovilo, noci jsou teď zcela poklidné. Touto cestou doporučuji Asonor každému, kdo zápasí s podobnými problémy, a v případě, že Asonor ještě nevyzkoušel, aby tak uničil, určitě bude mít úspěch!

- Orsolya Pappová,


"Dnes už se i v mojí přítomnosti může klidně vyspat celá rodina."

Dobrý den,
rád bych se podělil o zážitek z pocitu ničím nerušeného spánku - bez chrápání, kvůli němuž mě často budila jednak manželka, ale bylo to nepříjemné i pro ostatní členy rodiny; jakmile jsem přišel unavený po denní nebo noční službě domů, usnul jsem, ale záhy už mě někdo mlaskáním budil. Chrápání, za které v podstatě nikdo nemůže, je bohužel pro okolí nepříjemné.
Vyzkoušel jsem různé spreje, kapky, ale kromě toho, že to nemělo účinek, navíc o stálo hodně peněz - přičemž výsledek byl pokaždé jen zklamáním. Až jsem jednoho dne a internetu objevil stránku www.chrapat.sk, a tento nový preparát Asonor. Váhal jsem, vždyť to by asi váhal každý v mé kůži, po tolika různých přípravcích v minulosti. Obával jsem se, že to zase budou jen vyhozené peníze, ale tentokráte byl výsledek už po 4 dnech řetelný a následně se díky tomuto spreji můj spánek neustále upravoval. Dnes už se i v mojí přítomnosti může klidně vyspat celá rodina, bez probouzení a nepříjemných zvuků hrapotu. DĚKUJI VÁM!

- Tomas Michal Babjak,


"Opravdu funguje."

Dobrý den.
Bohužel mám také problém s někdy mírným, jindy zas silnějším "pochrupkáváním", zejména na jaře a v létě, protože trpím silnou alergií a léky mi zabírají jen částečně. Když mi bratr řekl, že občas chrápu, začalo mě to velice trápit a rozhodla jsem se to i řešit. Na internetu jsem si vyhledala různé přípravky proti chrápání a nejvíce mě zaujal Asonor, především díky velkému množství pozitivních referencí od spokojených zákazníků. Rozhodla jsem se do toho investovat a vyzkoušet to. Po prvních dvou nocích mi bratr řekl, že jsem nechrápala a nevydávala ani žádné jiné zvuky. To mě moc potěšilo, a teď už konečně vím, jak dosáhnout klidného spánku nejen já sama, ale nerušit ani své okolí :)
Ještě jednou díky :)

- Jana Horváthova,


"Čtvrtou noc jsem už prospal bez chrápání."

Po celá léta se naší ložnicí každou noc ozývalo chrápání. Má rodina se z mé blízkosti postupně začala vytrácet. Vyzkoušel jsem různé nosní kapky, náplasti, ale v žádném případě sem nemohl dosáhnout, aby můj spánek byl bez chrápání. Soustředil jsem se na spaní na břichu, protože pak chrápu méně, ale vzápětí poté, co jsem usnul, jsem se obracel na záda a začal jsem koncertovat. Velmi mě potěšilo, když jsem při surfování na internetu našel nový, zázračný prostředek - nosní kapky Asonor, které jsem si hned objednal, a za 3 dny mi byly doručené. Hned ten večer jsem je začal užívat podle přiloženého návodu. Čtvrtou noc jsem už prospal bez chrápání. Velmi mě potěšilo, že jsem tím už nerušil moji polovičku, a od té doby jsou naše noci poklidné. Směle mohu doporučit každému chrápajícímu, protože je to doopravdy účinné a aplikace těchto nosních kapek ve sprejovém balení je velmi jednoduchá.
Děkujeme za váš výrobek!

- Zsolt Susoczki,


"Rád bych se podělil o své zkušenosti ohledně užívání nosních kapek Asonor:"

I já - podobně jako jiní lidé s problémem chrápání - jsem ještě předtím, než jsem objevil kapky Asonor, použil mnohé další přípravky, jako je nosní náplast a podobně...
Do té doby jsem už za podobné „zázračné věci" zaplatil sumu zhruba průměrné měsíční mzdy a domníval jsem se, že ani tyto kapky mi nepomohou, ale po tolika promrhaných penězích jsem si řekl, že tolik ještě snesu a že za pokus to stojí. Navzdory tomu, že v popisu přípravku se uvádí, že jeho účinek narůstá ze dne na den, po neúspěchu z prvních dní jsem to téměř vzdal; ovšem jednoho rána mě přítelkyně přivítala s tím, že té noci jsem vůbec nechrápal.
Ze začátku jsem si myslel, že je to pouhá náhoda, ale potom jsem nechrápal ani další, ani žádnou z následujících nocí. Potom přišla pauza v užívání kapek, a chrápání se vrátilo. Po opětovném zahájení užívání chrápání po několika dnech znovu ustalo.
Přípravek bych chtěl doporučit každému, kdo má podobné problémy. Jeho pomocí je možné předejít řadě zbytečných hádek. Na závěr ještě tolik: nepracuji pro firmu, to co jsem napsal, je moje osobní zkušenost.
S pozdravem

- Tamás Illés ,


Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka