Zkušenosti

Kliknutím na slovo "ověřeno" pod fotografií si můžete přečíst původní ověřený názor.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka

"Za týden bylo po chrápání."

Manžel začal mít problémy s chrápáním. Zpočátku jsme zkoušeli rady, jako například spát v chladné místnosti, změnit polohu - neležet na zádech, nepít před spaním alkohol, atd. Nepomáhalo nic, a ze zdánlivě malého problému se stala noční můra. S nechutí jsem uléhala ke spánku, a později už jsem vůbec nemohla ani usnout. Celou noc jsem budila manžela, hned jak začal chrápat. Byli jsme oba nevyspalí a unavení. V té době jsem pro manžela kupovala v lékárně různé přípravky, vždy s novou a novou nadějí, že tento konečně zabere. Nic nezabralo, a navíc mě docela mrzelo, že ony přípravky nebyly zrovna nejlevnější. Takže jsme začali spát každý v jiné místnosti. Jelikož se s manželem máme rádi a spoustu let jsme spali ve společné posteli, tohle řešení pro nás nebylo dobré. Začala jsem brouzdat po internetu a náhodou na nějaké diskusi objevila odkaz na sprej Asonor. Aktivně jsem ho ihned objednala. A co byste řekli? Za týden bylo po chrápání. Kdo nezažil, nepochopí, jaké to je znovu moci spát ve společné místnosti a prožít klidnou noc. Takže už druhým rokem používáme tento sprej, a jsem za něj fakt vděčná.

 

- Lenka Kratochvilova, Brno


"Chrápání zatím nezmizelo úplně, ovšem zdá se, že intenzita se snižuje."

Připojuji se se svými zkušenostmi s užíváním Asonoru:
Potíže s chrápáním mne provázejí již řadu let... Dokonce mé hlasité spaní vyhnalo nejprve od lože, později i z domu mého manžela, který je dnes spokojený s jinou tiše spící ženou, ach jo. Pravdou je, že většinu nocí od této smutné události spím v místnosti se svými dvěma psy, kteří naštěstí také chrápou, a tak si chrápeme do noty... nicméně často vyjíždím na pracovní cesty či se věnuji sportovním aktivitám, a v těchto situacích mám i jiné spolunocležníky než již zmíněné němé tváře. A to je pak trapas, ostuda, znechucení, ani nevím, jak výstižně popsat situaci. Proč musím být vystavena šikaně za to, že sotva ulehnu, usnu spánkem spravedlivých tak hlubokým, že žádné pomlaskávání nebo jiné výstrahy mne neutiší. Pátrala jsem nakonec na internetu a rozhodla se vyzkoušet přípravek Asonor jako snad poslední možnost a naději... Zatím jsem sice spotřebovala pouze jedno balení a mám zpětnou vazbu, že chrápání nezmizelo úplně, ovšem zdá se, že intenzita se snižuje, a tak věřím a doufám a pokračuju s užíváním.
Nashledanou.

- Milena Šumšalová, Studenka


"S Asonorem jsme velmi spokojení."

Dobrý den, s Asonorem jsme velmi spokojení. Koupila jsem ho manželovi jako poslední možnost toho, abychom mohli spát v jedné místnosti. Chrápal i v minulosti, ale většinou jen v poloze na zádech¨, anebo když byl unavený. Poslední rok ale bohužel chrápe celou noc v jakékoliv poloze, a to dost hlasitě. Budí nejen mě, ale i malou dceru, která s námi spí v posteli. Vyzkoušeli jsme různé preparáty, ale ty buď byly neúčinné už od začátku, anebo přestaly fungovat po pár dnech.  Proto se na nějakou dobu přesunul do jiného pokoje. Odmítali jsme to brát jako trvalé řešení, a tak jsme již uvažovali o operaci měkkého patra. Náhodou jsem na internetu narazila na tento nosní spray a manžel ho vyzkoušel. Již první noc bylo znát výrazné zlepšení, dá se říct, že jen tak "pochrupoval". Ale už po pár dnech spal úplně tiše a trvá to tak již měsíc. Konečně se vyspíme a manžel také říká, že se necítí ráno tak unavený, jako býval. Takže děkuji za tento výrobek!

- Kateřina Konečná, Holice


"Asonor je skutečně jediný přípravek, který se nám doma osvědčil."

Přeji všem hezký den,
Asonor je skutečně jediný přípravek, který se nám doma osvědčil  v jinak marném boji proti chrápání. Působil myslím už od druhého dne používání. Díky němu jsem se konečně v klidu mohla vyspat nejen já, ale i manžel, kterého samotného jeho vlastní chrápání rušilo ze spánku. Vypotřeboval už několik balení k naprosté spokojenosti. Snad jedinou nevýhodou je vyšší cena Asonoru. Vřele doporučujeme!

- Olga Spilková, Žatec


"Ráda potvrzuji, že Asonor mi skutečně pomohl ztlumit dýchací potíže."

Dobrý den,
ráda potvrzuji, že Asonor mi skutečně pomohl ztlumit dýchací potíže při spánku. Ale k jeho opakované koupi jsem se již neodhodlal, neboť zvažuji operativní zásah. Nicméně jej mohu doporučit lidem, kteří se chtějí bez potíží dobře vyspat a kteří nechtějí neustále poslouchat výčitky:-) Osobně jsem k těmto kapkám přistupoval skepticky a díval jsem se na to jako na pouhý pokus. Ze začátku jsem se obával, zda jsem se nenechal napálit, protože po vstříknutí kapek do nosní dutiny jsem zjistil, že kapky jsou zcela bez zápachu, což jsem neočekával,  ale po první noci mi referovala manželka, že jsem opravdu „neštípal dříví" a spal klidně. Což mi potvrdila i po další noci.
Děkuji,

- Ondřej Torn, Praha


Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 Další stránka