Zkušenosti

Kliknutím na slovo "ověřeno" pod fotografií si můžete přečíst původní ověřený názor.

  1 2 3 4 5 6 Další stránka

"Doporučuji každému kdo má tento problém."

Dobrý den, Jmenuji se Lukáš a v 27 letech mám problémy s chrápáním. Myslel jsem, že můj problém se objeví jen občas. Přítelkyně mě však vyvedla z omylu. Hledal jsem tedy to nejjednodušší řešení. Na internetu jsem objevil kapky Asonor a objednal si je. Po cca 14 dnech užívání mi přítelkyně řekla, že se velice dobře vyspala. Od té doby nenechám na Asonor dopustit a doporučuji každému kdo má tento problém, aby neváhal a minimálně kapky vyzkoušel.

- Lukáš Pejcha , Zhoř


"Nechtěl jsem tomu uvěřit, ale manželka již po 10 dnech užívání konečně normálně spala."

Dobrý den,do svých 35 let jsem neměl ponětí co to je vlastně chrápání. Ale s věkem se tento noční nešvar začal projevovat, já jsem si toho zprvu nechtěl nechat připustit,ale po neprospaných manželčiných nocí jsem pochopil, že s tím musím něco dělat. Začal, ale až teď,pročítal jsem si různé články, hledal řešení. Na chirurgický zákrok jsem ale nechtěl jít a tak hledal dále. Až jsem narazil na internetu na Asonor. Zprvu jsem tomu nechtěl věřit: kapky a ztlumí chrápání? Zakoupil jsem si teda zázračný roztok a čekal na výsledek. Je psáno, že výsledek se dostaví do 14 dnů! Nechtěl jsem tomu uvěřit, ale manželka již po 10 dnech užívání konečně normálně spala a mne konečně nebudila častým postrkáváním. Takže díky Asonoru jsou mé i manželčiny noci, co se týče spaní klidné.

- Milan Kyselovský, Paskov


"Asonor, můžu tedy vřele dál doporučit."

Jmenuju se Pavel Darmovzal a objednal jsem si u vás sprej proti chrápání
ASONOR.
Je mi 44 let a tento problém jsem měl už několik let.
Našel jsem reklamu na ASonor na internetu a tak jsem se rozhodl jej vyzkoušet.
Sprej Asonor užívám každou noc před spaním a musím říct že první týden se téměř
nic nezměnilo,pořád jsem chrápal.
Stříkal jsem si do každé nosní dírky i 5x abych pocítil v krku Asonor,.
Ovšem následující týden, se začali dít změny a partnerka mi řekla, že chrápu
podstatně míň.
 Dnes stačí stříkat 3x do každé nosní dírky.
Píšou v návodu, že se má sprej aplikovat v leže, já můžu doporučit ve stoje se
zakloněnou hlavou
Dnes  nyní, může moje partnerka už pohodlně spát protože nechrápu a i já se
probudím a mám stále čistý nos a ani nemám nepříjmený pocit v puse který jsem
dříve míval.
Asonor, můžu tedy vřele dál doporučit.

- Pavel Darmovzal, BŘECLAV


"Mohu konstatovat, že po našich zkušenostech zůstaneme Asonoru věrni."

Dobrý den,
kapky Asonor můj muž užívá již od srpna letošního roku. Manželovi je 47 let. Celou dobu co jsme spolu jsme řešili jeho chrápání, které mě v posledních letech vyhnalo často na gauč do obýváku. Kapky  Asonor, na mne jednou „vykoukly na internetu“. Tak jsem si řekla, že zkusit se má všechno a objednala jsem. Od prvního užití jsem zaznamenala výrazné zlepšení. Ne že by chrápání pominulo úplně, ale po nastavení vhodné spací polohy jsme mohli spát znovu společně. Je také důležité správné stříknutí přípravku. Pokud se to někdy nepodaří a přípravek nesteče až do krku (např. při nastuzení, kdy nos není úplně průchodný), účinnek se nedostaví v dostatečné míře.
Ale mohu konstatovat, že po našich zkušenostech zůstaneme Asonoru věrni.

- Hana Čapková, Rosice nad Labem


"Asonor docela pochvalujeme a bude to už zřejmě náš pravidelný noční společník."

Je mi 57 a chrápání mě obtěžuje už nejméně 20 let, a to i když ležím na boku. Rozhodli jsme se proto s přítelkyní, která má jako naschvál dost lehké spaní, že vyzkouším Asonor. Po patnácti testovacích nocích podáváme tuto průběžnou zprávu: chrápat jsem sice zcela nepřestal, ale přítelkyně odhaduje, že intenzita i délka chrápání klesly zhruba na třetinu původních hodnot - a i to se velmi počítá. Účinek je patrný zhruba dvě hodiny, tedy při večerním usínání. Pokud se přítelkyně ráno před pátou probudí, což je pravidlo, chrápu prý jako dřív, takže je třeba Asonor aplikovat znovu. Kapu si obvykle víc kapek než je doporučeno, abych měl jistotu, že se dostanou až na místo určení, což někdy není příliš zřetelné. Chuť není zrovna valná, firma Asonor by snad mohla uvažovat o nějakém ochucení. Celkově si zatím Asonor docela pochvalujeme a bude to už zřejmě náš pravidelný noční společník.

- Ing. Ivan Kmínek, Praha


  1 2 3 4 5 6 Další stránka