Unavený...

Asonor® klinicky prokázáno, že je nejlepší sprej proti chrápaniu!

Autor článku: Asonor

Určitě Vám nemusíme popsat, jak vypadá být unavený. Když se před člověkem hromadí ty nejmenší věci v životě, a neví si představit jako jejich dokončí. Když je už i přibližování milující osoby frustrující a důvěra sklouzne někde na dno dolu.

Únava může nastat s nepřetržitou prací a s nedostatkem odpočinku, s nepřetržitým hnaný vpřed může dojít i k vyhoření. Ale můžeme ji dosáhnout i v případě, když si člověk nezajistí vhodné podmínky pro noční odpočinek. Jaké jsou tyto podmínky? Například eliminace vnitřního i vnějšího hluku.

Na jaký vnitřní hluk myslíme? Samozřejmě, že na chrápání. Na nepříjemný menší (nebo větší) hluk, o kterém se v lidové kultuře zdůrazňuje, že ukazuje míry mužskosti, ale lékaři naopak tvrdí, že mohou nastat komplikace ohrožující život.

Únava je podmíněna různými podmínkami. Únava je podmíněna různými podmínkami. Únava může vznikat z přílišné přepracovanosti, množství užívaných léků, nebo jiných okolností. Nejdůležitější je, aby lidé měli dostatečně dlouhý spánek, jinak může únava vést k vážným problémům.

Mentální únava

Mentální únava je něco, co je mnoha lidem známo. V dnešním světě jsme zahrnuti mnoha informacemi, musíme rychle reagovat, hodně si toho zapamatovat, vybavit, pochopit a zpracovat. Hlavně ten, kdo provádí psychickou nebo velmi odpovědnou práci, se do večera unaví. Můžete ji mít z vyčerpávajícího pracovního dne, nebo i z každodenního života.

Pokud přijdete domů příliš unavení, rychle usnete hlubokým spánkem, a pak už vede téměř přímá cesta ke chrápání. Nicméně tento "malý" problém Vám nedovolí odpočívat, kvůli němu se probouzíte unavení, domů dojde unavenější než předešlý den, během noci Vás trápí spánková deprivace, a pak se znovu budíte celý rozlámaný. Toto vše může vést k rozpadu spánkového režimu, nemůžete usnout kdy potřebujete, a nevíte se probudit když musíte.

Je velice důležité, aby se lidé této otázce věnovali. Skoro každý průzkum ukazuje na fakt, že mentální únava může způsobit vážné situace. Týká se to obzvlášť řidičů, kteří jsou na cestách dlouhé hodiny.

Když je člověk unavený, jeho reakce se zhoršuje, což může být velmi nepříjemné pro řidiče auta, jeřábníka, nebo během jiné práce, kde musíte ovládat stroje. Pokud si neodpočinete, tím ohrožujete nejen svou bezpečnost, ale i fyzickou bezpečnost druhých.

Vytvořili jsme proto pro Vás tabulku, která se jednoduše vyplňuje.

Unavený?

Únava může mít nebezpečné následky. Být unavený může být ohrožující a životu nebezpečné. Nedávné výzkumy ukazují, že tento stav je omnoho nebezpečnější, než užívání léků.

Nedostatek nočního odpočinku, relaxace, nedostatečná detoxikace dokáže tak zatížit organizmus, že nastává zvýšení tlaku a zvyšuje se i riziko mrtvice a infarktu.

Nabízíme Vám lék na odstranění chrápání, jehož použití je jednoduché, rychlé, bezpečné, a který Vám poskytuje efektivní řešení na Váš problém chrápání.

Sleva na startovacího balíčku

V případě požadavku na slevu startovacího balíčku klikněte zde.

Pokud se chcete dočíst víc o daném tématu, prosím klikněte na slovo

Další zajímavé články

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv otázek mě můžete kontaktovat na: servis@asonor.org
+420 24 601 9655
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápání
Asonor® proti chrápání

Zbavte se chrápání jednou pro vždy.
Zlepšete kvalitu Vašeho života

Garance vrácení peněz

Dánský vynález