Prostředky proti chrápání

Autor článku: Asonor

V současnosti se na trhu vyskytuje mnoho prostředků proti chrápání, což zároveň naznačuje, že chrápání se stalo rozšířenou civilizační „chorobou“, které se lidé snaží zabránit.

Proti chrápáníProstředky proti chrápání se od sebe odlišují. Mají různé působení a jejich účinnost ve velké míře závisí na tom, jaké jsou v konkrétním případě příčiny chrápání.

Nejčastějšími prostředky proti chrápání jsou různé náplasti na nos, vložky do úst, kapky anebo spreje do nosu, kolíčky na nos a spreje do hrdla. Z těchto prostředků můžeme považovat za skutečně účinné ty, které odstraňují vlastní příčinu chrápání, respektive působí na tu oblast, v níž příčina chrápání spočívá.

Nosní sprej proti chrápání je ve vysokém procentu případů účinnější než jiné přípravky, protože jeho užíváním dochází k napínání právě těch svalů v horní části hrtanu, jejichž ochabnutí je vlastně příčinou chrápání.

Pokud někdo chrápe z důsledku rýmy nebo alergie, tak nejlepším způsobem odstranění chrápání je uvolnění nosu, respektive odstranění alergenů z jeho okolí.

Je potřebné si uvědomit také to, že v některých případech není postačující užívat pouze prostředky na zamezení chrápání. Pokud je například prvotní příčinou chrápání nadváha, pak je potřebné při užívání prostředků proti chrápání nasadit také některou z diet - problém chrápání se může vyřešit už tím, že zhubneme.

O článcích souvisejících s tímto produktem se můžete dočíst zde: Co je důležité vědět o spreji proti chrápání | Účinnost spreje proti chrápání

Někdy se stává, že chrápání má chemické příčiny, tzn., že je způsobeno vedlejšími účinky některých léků - obvykle jsou to sedativa anebo léky na spaní. V těchto případech může být účinným pomocníkem nosní sprej Asonor, protože napíná svaly, které se v důsledku užívání léků nadměrně uvolňují. Právě proto můžeme v těchto případech považovat nosní sprej Asonor za nejlepší řešení.

Každopádně se vyplatí nejprve odhalit příčinu chrápání ještě předtím, než člověk začne užívat některý z prostředků proti chrápání. Vyplatí se zjistit, zda se za chrápáním neukrývá nějaké onemocnění, protože se častokrát stává, že chrápání je signálem, který bychom neměli nechat bez povšimnutí.

Ve srovnání s dalšími prostředky proti chrápání má nosní sprej Asonor tu obrovskou výhodu, že nemá žádné vedlejší účinky, a to ani při dlouhodobém užívání.

Sleva na startovacího balíčku

V případě požadavku na slevu startovacího balíčku klikněte zde.

Pokud se chcete dočíst víc o daném tématu, prosím klikněte na slovo

Další zajímavé články

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv otázek mě můžete kontaktovat na: servis@asonor.org
+420 24 601 9655
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápání
Asonor® proti chrápání

Zbavte se chrápání jednou pro vždy.
Zlepšete kvalitu Vašeho života

Garance vrácení peněz

Dánský vynález