Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro zákazníky internetového obchodu DrNatura Slovakia s.r.o (//www.chrapani-chrapat.cz/) a pro zákazníky zásilkového obchodu DrNatura Slovakia s.r.o.

60 denní záruka vrácení peněz

Společnost DrNatura Slovakia s.r.o poskytuje na Asonor 60 denní záruku vrácení peněz, protože při prvním užívání produktů se doporučuje 2-3 měsíční počáteční očista.

Naše zkušenosti ukazují, že zákazník, který si na začátku objedná pouze jednu dávku, obvykle po uplynutí dvou až tří týdnů dokoupí další, ať už pro vlastní potřebu nebo své blízké. V případě dodatečné objednávky druhé nebo třetí dávky si můžete vychutnat výhody tohoto skvělého produktu, ale v případě že si najednou tříměsíční dávku neobjednáte, můžete přijít o značné úspory.

Zaručená spokojenost

V plné míře jsme si vědomi toho, že naše produkty překonají všechna Vaše očekávání. Ve skutečnosti pouze malé procento našich zákazníků využije naši záruku vrácení peněz a to i většinou z osobních nebo finančních důvodů a ne proto, že nejsou spokojeni s produktem. Takto se ve skutečnosti potvrzuje náš vysoký ukazatel úspěšnosti a zaručená spokojenost.

Podmínky záruky vrácení peněz

Vrácení produktů: v případě, že nejste zcela spokojeni s produktem, pošlete nám ho zpět a my Vám vrátíme jeho kupní cenu. Důležité je, abyste všechny obaly (neotevřené) poslali zpět na adresu: DrNatura Slovakia s.r.o, Ticha 1957/3, Komárno 945 01, Slovensko, protože cenu produktů Vám můžeme vrátit pouze za vrácené obaly. Po uplynutí 60 denní záruky peníze nevracíme. Prosím, přiložte do balíku fakturu nebo její kopii a přesné číslo Vašeho účtu (kódy IBAN A SWIFT nám zašlete emailem). Poštovné za vrácený balík hradí zákazník. V případě platby kartou není třeba uvádět číslo účtu, peníze Vám převedeme zpět na Váš účet. Rozhodnout se můžete do 60 dnů od převzetí balíku. Toto je bezpodmínečná záruka vrácení peněz, nemusíte udávat důvod. Převod peněz trvá 15 dnů (15 pracovních dnů od převzetí vráceného balíku), do té doby Vás žádáme o trpělivost. Pro bezproblémové vyřízení reklamace Vás žádáme, abyste zásilku odeslali doporučeně. V případě ztráty balíku tak budeme mít přehled o jeho přepravě a Vy máte důkaz, že jste ho na poště podali.

Záruka kvality

DrNatura Slovakia s.r.o zasílá výhradně zboží s ověřenou kvalitou. Naše zboží necháváme průběžně testovat a jeho zaručená kvalita odpovídánej vyšším požadavkům našich zákazníků. Vesmyslu novely Občanského zákoníku č. 150/2004 poskytujeme na každé zboží záruku 1 rok. Začíná plynout dnem převzetí zboží.

Ceny zboží a služeb

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH 20%.

Objednání zboží

Objednávat můžete těmitoz působy:

  • INTERNET: //www.chrapani-chrapat.cz/
  • TELEFON: +420 24 601 9655,
  • (Po.-Pá.: 8.00 - 16.30 h)
  • FAX: +421 35 77 89 285

Při objednávání prostřednictvím internetu se jedná o automatický přenosdat, proto tento způsob slouží pouze pro příjem objednávek předepsaným postupem. Touto formou nelze zasílat změny objednávek, jejich storno, sdělení, objednávky prémií ani objednávky pro nové zákazníky, v případě, že si uplatňujete dárek.

Dodání zboží

  • Prostřednictvím kurýra (DPD) až domů za poplatek 290 Kč /pozn.: zásilku očekávejte do 2 dnů od její expedice z našeho skladu
  • Podmínkou doručení zboží prostřednictvím kurýra je sdělení Vašeho telefonního čísla.

Dodací lhůta

Platí v souladu s ustanovením §13 odst. 1) zákona č. 108/2000 veznění pozdějších změn a doplňků (zákon č. 118/2006 Z. z), s tím, že spotřebitel souhlasí s prodloužením dodací lhůty v případě, že to výroba objednaného zboží nebo jiné okolnosti vyžadují. Standardně dodáváme zboží velhůtě 3-4 dní. Naše dodací a platební podmínky platí pro zasílání v rámci Slovenské republiky. Dodávku zboží do jednotlivých zemí provádí vždy příslušná pobočka DrNatura Slovakia s.r.o.

Platební podmínky

Dobírka - Za zboží zaplatíte při převzetí zásilky.

Vrácení zboží

U nás nakupujete bez rizika. Pokud by Vám zboží, kteréjste si objednali, nevyhovovalo, žádný problém. Jednoduše nám zboží v termínu do 60 dnů zašlete zpět. Peníze za veškeré vrácené zboží poukážeme na Váš bankovní účet. Z tohoto důvodu je potřebné uvést Vaše bankovní údaje. Refundaci lze uplatnit na stejné jméno a adresu, a to jednorázově.

Ochrana osobníc húdajů

Naše společnost shromažďuje a zpracovává Vámi poskytnuté údaje za účelem nabídky obchodu a služeb. Poskytnutí údajů je dobrovolné, nepovinné a bez důsledků s tím, že tyto údaje mohou být využity pro marketingové účely zásilkového prodeje v rámci našeho koncernu na dobu neurčitou vesmyslu zákona č. 428/2002 Sb. o ochraně osobních údajů. Podle § 20 odst. 3 citovaného zákona jste oprávněni kdykoliv písemně vyjádřit námitku proti jejich dalšímu zpracování (poskytování), resp. užívání v poštovním styku.

Zákaznický servis

Na jakékoliv dotazy Vám ochotně odpoví naše operátorky. Jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 - 16.30 hodiny na tel. čísle: , anebo na e-mailové adrese: servis@asonor.org. (Tato servisní adresa ovšem neslouží pro příjem objednávek!)
Sídlo firmy:
DrNatura Slovakia s.r.o,
Tichá 3,
945 01 Komárno

Poštovní adresa pro případ vrácení zboží: DrNatura Slovakia s.r.o, Ticha 1957/3, Komárno 945 01, Slovensko

Daňové identifikační číslo: SK2022247689
Název orgánu dohledu: Slovenské obchodní inspekce, Staničná 9, Nitra, 949 01

Výpis z obchodního rejstříku, Okresného súdu Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 18648/N, Deň zápisu: 23.09.2006