Co je důležité vědět o spreji proti chrápání

Autor článku: Asonor

Používání spreje proti chrápání je v určitých případech – ve snaze předejít některým komplikovaným onemocněním - přímo nezbytné.

O spreji proti chrápáníChrápání působí na organismus nepříznivě ze dvou hledisek. Jednak způsobuje dýchací potíže, čímž dochází k přerušování dodávky kyslíku do organismu, jednak spánkový deficit, který často vede k velkým zdravotním problémům, oslabení organismu, a někdy až k úrazům. Tomu všemu můžeme předejít používáním spreje proti chrápání.

Důležitou okolností je to, že sprej proti chrápání nemá žádné vedlejší účinky, což bylo potvrzené také klinickými testy. Sprej proti chrápání je v převážné většině případů účinný a může člověku vrátit možnost opět se vyspat do sytosti.

O potřebě dostatečného spánku je třeba vědět, že nestačí spát určitý počet hodin, což je v případě dospělých lidí 6 až 9,5 hodiny. Dostatečným spánkem se myslí spánek, který není přerušovaný. Kdo má však poruchy spánku kvůli chrápání, ten se za tu dobu dostatečně nevyspí, protože se vlivem chrápání budí třeba i po několika minutách spánku. To je možné používáním spreje proti chrápání úplně zamezit.

Poruchy spánku mohou zapříčiňovat také stresy, nesprávné stravování, poruchy krevního oběhu, vedlejší účinky léků, nejčastěji jsou však způsobené podmínkami spánku, zejména chrápáním. Je prokázáno, že ve většině případů může být řešením právě sprej proti chrápání.

O článcích souvisejících s tímto produktem se můžete dočíst zde: Příčina chrápání | Účinnost spreje proti chrápání

Princip fungování spreje proti chrápání je velmi jednoduchý - sprej odstraňuje přímo příčinu chrápání. Zvlhčuje sliznici a zároveň napíná v krku ty svaly, jejichž ochabnutí brání volnému průchodu vzduchu během spánku.

Používání spreje proti chrápání Asonor je velmi jednoduché, člověk si jej může aplikovat i sám, bez pomoci druhých. Aplikuje se přes nos, odkud se přípravek dostává do krku. Podle nejnovějších klinických testů ani dlouhodobé používání spreje proti chrápání nemá žádné vedlejší účinky. S ohledem na to, jak vážným zdravotním komplikacím se dá používáním spreje proti chrápání předejít, a jak vysoké je procento jeho úspěšnosti, vyplatí se jej vyzkoušet.

Sleva na startovacího balíčku

V případě požadavku na slevu startovacího balíčku klikněte zde.

Pokud se chcete dočíst víc o daném tématu, prosím klikněte na slovo

Další zajímavé články

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv otázek mě můžete kontaktovat na: servis@asonor.org
+420 24 601 9655
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápání
Asonor® proti chrápání

Zbavte se chrápání jednou pro vždy.
Zlepšete kvalitu Vašeho života

Garance vrácení peněz

Dánský vynález