Nejlepší sprej proti chrápání

Asonor® vyhodnocený jako nejlepší v komplexním průzkumu uživatelů přípravků proti chrápání

Autor článku: Asonor

Asonor, o kterém se klinicky prokázalo ve studiích probíhajících v Kodani a v Londýně (zde je zahrnutá i velká studie univerzitní nemocnice s 218 účastníky a jejich partnery trvající šest měsíců), že je schopen předcházet chrápání. Dnes se zařazuje mezi nejlepší v této oblasti. Svým chemickým složením a působením odstraňuje příčinu chrápání.

Adobe pdfKlinická dokumentace ke stažení zde

Z nezávislého průzkumu sedmi různých přípravků proti chrápání, kterého se účastnili muži ve věku od 35 do 50 let, měl nejlepší výsledky sprej do nosu proti chrápání Asonor®. Umístnil se na předních pozicích ve většině aspektů jako je cena, vlastnosti a samozřejmě i účinnost. Tyto výsledky uveřejnil dánský časopis Sund Nu (Zdraví dnes).

AsonorPři průzkumu bylo použito 7 následujících výrobků (nosní pásky, sprej do nosu):

 • Asonor ® (sprej do nosu, proti chrápání, odstraňuje chrápání)
 • Silence (ústní sprej)
 • Snoreeze (ústní sprej)
 • Zedopor (ústní sprej)
 • Snorban (násadka do úst)
 • Breathe Right (nosní pásky)
 • Tempur (polštářky)

Účastníci průzkumu použili každý výrobek, aby bylo možné zjistit, který ze sedmi přípravků účinně snižuje nebo odstraňuje chrápání, a tím umožňuje klidnější spánek. Uživatel výrobku i jeho partner odpověděli na dotazy, které se týkaly úrovně a efektivity výrobku.

Chrápání se může stát nejenom velmi nepříjemnou záležitostí, pokud se chcete vy a váš partner dobře vyspat, ale zároveň může vyvolat i závažné zdravotní problémy, jako jsou například zvýšené riziko krvácení do mozku, srdcové příhody a vysoký krevní tlak. Apnoe ve spánku je rovněž problémem, vyskytujícím se při určitých případech chrápání, a současně apnoe představuje vážné ohrožení zdraví. Při tomto problému se přeruší dýchání, které se zastaví až na 10 sekund, dokonce v některých případech i déle.

Chrápání naznačuje, že během spánku se dýchání omezuje a výsledek se projeví v tom, že chrápající lidé nedosáhnou dostatečného odpočinku. Čím je chrápání hlasitější, tím více se zužuje otvor hrdla, což vede k potížím při dýchání během spánku.

Navíc, mezinárodní klinické studie zjistily následující:

 • Lidé, kteří mají chronické problémy s chrápáním, trpí bolestmi hlavy a migrénou třikrát více než ti, kteří s chrápáním potíže nemají
 • Sexuální pud a výkonnost jsou značně omezené
 • Lidé, kteří chrápou, mají obecně zhoršenou kvalitu života
 • Ženy trpící chronickým chrápáním mají dvakrát vyšší náchylnost k výskytu kardiovaskulárních nemocí

V univerzitní nemocnici proběhl jeden z klinických testů , který trval šest měsíců. Zúčastnilo se ho celkem 218 lidí (a jejich partnerů) a prokázal, že 70% testovaných účastníků během tohoto období chrápalo mnohem méně, anebo chrápaní zcela vymizelo. Odpovědi ostatních z testované skupiny prokázaly, že výrobek pomohl lidem, kteří obvykle měli suché hrdlo.

Asonor® je sprej do nosu, který funguje tak, že zvlhčí a změkčí sliznice. Důsledkem toho se svalstvo hrdla napne, a tím se ulehčí dýchání.

Sprej má speciálně vyvinutý systém podávání přípravku do nosu, kterým se vnese malý proud přípravku hluboko do hrdla. Výrobek je k dispozici jak v lékárnách, tak i online. Více informací o tomto převratném novém produktu proti chrápání můžeme najít na webové stránce Asonor® www.chrapani-chrapat.cz.
Pokud potřebujete více informací, volejte na číslo +420 24 601 9655, - Asonor podpora zákazníkům.

Pokud se chcete dočíst víc o daném tématu, prosím klikněte na slovo

Další zajímavé články

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv otázek mě můžete kontaktovat na: servis@asonor.org
+420 24 601 9655
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápání
Asonor® proti chrápání

Zbavte se chrápání jednou pro vždy.
Zlepšete kvalitu Vašeho života

Garance vrácení peněz

Dánský vynález