Migréna

Asonor® klinicky prokázáno, že je nejlepší sprej proti chrápaniu!

Autor článku: Asonor

Migréna je jednostranná, pulzující bolest hlavy projevující se periodicky a kterou bohužel již téměř každý zažil. Jsou tací, jejichž zřídka, ale i tací, jejichž častěji trápí neúnosná migréna. Migréna může trvat i několik dní a doprovázejí ji akutní a neúnosné záchvaty, pocit na zvracení, někdy i zvracení a únava.

Lidé s migrénami se obvykle stěžují i na zvýšenou citlivost, hluk, světlo a nejraději by se schovali do tmavé a tiché místnosti. Nepřetržitá bolest hlavy znesnadňuje ve velké míře provedení našich každodenních povinností, cítíme se slabí a vyčerpaní. Při těchto příznacích často nastupuje i problém se spánkem, čehož následkem je neklidné spaní.

Lidé trpící migrénou vědí, jak dokáže být zničující a bolestivá. Může být tak silná, že způsobuje zvracení. Nezoufejte však, na Váš problém existuje lék.

Koho trápí migrény

V současnosti trpí čím dál více dětí migrénou, co tvoří z celkového počtu přibližně 10%. Při pohledu na poměr žen a mužů, ženy vysoce vedou, skoro až 70% žen trpí migrénou oproti silnějšímu pohlaví. V pozadí migrény stejně jako i v pozadí jiných onemocnění se často skrývají duševní příčiny. Existuje však mnoho dalších příčin, které sice na základě názorů některých mohou být i zpochybněny, jako například genetické predispozice, ischemie mozku, únava nebo problémy s trávením. Na základě posledních výzkumů v pozadí příznaků může být i hlad a nízká hladina krevního cukru. Dokonce na základě některých studií viní za vznik migrény tyramin a fenyletylamin, které některá jídla a nápoje obsahují (např. čokoláda, červené víno). Takže mnozí, z mnoha aspektů přistupují ke vzniku migrény, ale odborníci si myslí, že se spíše jedná o komplexní problém.

Léčba migrény

Léčba migrény je důležitá, pro ty lidi, kteří na ni dost často trpí. V současné době je léčba migrény velice častá. Není proto nutné, abyste vyhledali pomoc okamžitě.

Akutní, stresující bolest hlavy a její léčba je již dlouho jedním velkým otazníkem před odborníky, vždyť je důležité zjistit i příčiny často se vyskytujících příznaků. Léčba migrény u dětí se setkává s ještě většími obtížemi.

Pomůžeme Vám i příbuzným, abyste se co nejdříve zbavili těchto nepříjemných příznaků a abyste znovu mohli žít kvalitní život. Pomocí našeho přípravku se Vaše dny znovu promění na bezbolestné a nemusíte se obávat toho, že Vás bolest hlavy vyřadí z normálního života i na několik dní.

Pomůžeme Vám vyřešit výše popsané problémy. Pokud svůj problém neřešíte správnou léčbou, může Vás začít omezovat. My Vám můžeme být nápomocni k tomu, abyste opět vedli normální život.

Sleva na startovacího balíčku

V případě požadavku na slevu startovacího balíčku klikněte zde.

Pokud se chcete dočíst víc o daném tématu, prosím klikněte na slovo

Další zajímavé články

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv otázek mě můžete kontaktovat na: servis@asonor.org
+420 24 601 9655
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápání
Asonor® proti chrápání

Zbavte se chrápání jednou pro vždy.
Zlepšete kvalitu Vašeho života

Garance vrácení peněz

Dánský vynález