O Asonore

Jak se Asonor ® používá?      Proč chrápeme?      Lékař      Kvalita života      Léčba chrápání      Certifikát     

Informace z hlediska medicíny

Asonor® byl vyvinut ve farmaceutickém průmyslu v 80-tých letech několika popředními společnostmi a vědci.

Cílem bylo vyvinout produkt, který by zákazníky uspokojil bez toho, aby od produktu ustoupili.

Takto jsme byli schopni dosáhnout nejvyššího stupně účinku daného produktu a souběžně jsme se museli ujistit o tom, že produkt nevyvolává žádné nepříznivé účinky.

Účinek Asonoru je klinicky dokázán komplexními klinickými studiemi, vykonanými předními odborníky a univerzitními klinikami v Londýně a Copenhagenu. Zvukové testy, měření krevního tlaku a výpovědi pacientů dokazují, že 70% testovaných lidí pocítilo značné pozitivní změny v chrápání, nebo se v době testování u těchto lidí chrápání nevyskytlo vůbec.

Na zůstávající procento testovaných lidí měl Asonor nízký, nebo téměř žádný účinek. Avšak výpovědi této skupiny lidí dokázaly, že tento produkt pomohl lidem, kteří často trpěli na suchou sliznici v krku.

Dle našeho názoru je Asonor nejlepší a nejjednodušší přípravek, dostupný na trhu. Množství lidí je s produktem spokojeno a jen málo kdo jej přestal užívat. Naopak, máme velice aktivní a pozitivní zpětnou vazbu ze strany zákazníků.

Kvůli těmto pozitivním výsledkům s naším produktem, jsme se rozhodli soustředit informace směrem k ušně-nosně-krčním specialistům a lékařům všeobecným.

Asonor je určen pacientům, které trápí běžné, až chronické chrápání. Tito pacienti častokrát pociťují únavu během dne anebo je trápí suchá sliznice a vysoký krevní tlak.

Pacientem je často muž, který je starší 35 let a žije nezdravým životním stylem (stres, kouření, alkohol a nezdravá strava). Kromě toho zjišťujeme, že chrápáním trpí stále více žen.

Asonor je alternativou léčby laserem a spánku s „přístroji", které se během noci zavádějí do úst a nosu. Mnoho našich uživatelů přípravku Asonor se stěžovalo, že tyto „přístroje" jsou nepohodlné.

Kromě toho určité riziko je, že léčba laserem způsobí vedlejší nepříznivé účinky, které se nedají léčit.

I mezinárodní výzkum ukazuje, že lidé, kteří chrápou, mají sníženou kvalitu života a jsou ohroženi kardiovaskulárními onemocněními, vysokým krevním tlakem, stresem, sníženým sexuálním výkonem, apnoickou pauzou, bolestmi hlavy a předčasnou smrtí.